Slapukų politika

Ši Slapukų politika taikoma slapukų rinkimui UAB “Urban inventors“ (toliau – Urban inventors) tinklalapyje http://mondayoffice.lt (toliau – Svetainė/-s).

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią Svetainė Jums joje apsilankius išsaugo Jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo Svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o Jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis Svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Kokių tipų slapukus renkame?

Būtini slapukai

Šie slapukai yra būtini, kad galėtumėte naršyti Svetainėje ir naudoti jos funkcijas, tokias kaip prieiga prie saugių Svetainės sričių. Be šių slapukų negalėtų būti Jūsų pageidaujamos paslaugos, pavyzdžiui, pirkimo internetu.

Funkciniai slapukai

Šie slapukai leidžia Svetainei įsiminti Jūsų parinktis, kad vėliau Jums būtų patogiau ja naudotis. Urban inventors naudoja funkcinius slapukus, kad galėtume atsiminti Jūsų pasirinkimus, pvz., kalbų nuostatas, krepšelio pasirinkimai ir kitus internetinius nustatymus, ir pateikite pasirinktas individualizuotas arba patobulintas funkcijas, kad kitą kartą, kai lankotės Svetainėje, Jums nereikės visos šios informacijos įvesti iš naujo. Urban inventors taip pat gali skaityti Jūsų naršyklės nustatymus, kad Svetainė būtų rodoma tinkamai Jūsų ekrane. Jei ištrinsite funkcinius slapukus, Jūsų pasirinktos nuostatos ar nustatymai nebus išsaugoti vėlesniam apsilankymui.

Statistiniai slapukai

Urban inventors naudoja šiuos slapukus, kad surinktų informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi mūsų Svetaine. Šie statistiniai duomenys suteikia mums informacijos apie tai, kaip dažnai lankoma mūsų Svetainė, kuriuose mūsų Svetainės vietose lankytojai praleidžia daugiausiai laiko, kaip dažnai jie sąveikauja su puslapiu ar jo dalimi, tai leidžia mums sukurti patogesnę Svetainės struktūrą, navigaciją ir turinį. Urban inventors gali stebėti, jei Jums kyla kokių nors klaidų ir nustatyti, kurias mūsų Svetainės dalis reikia koreguoti.

Asmens duomenys

Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti , o surinktus duomenis apie naudojimąsi svetaine visiškai kontroliuojame. Šie slapukai nenaudojami jokiais kitais nei čia aprašytieji tikslais

Trečiųjų šalių slapukai

Trečiosioms šalims siųsti slapukų naudotojams savo svetainėje neleidžiame

Slapukų atsisakymas

Šioje svetainėje galite paprastai leisti naudoti slapukus arba jų neleisti naudoti spustelėję vieną iš šių nuorodų:

Kaip pašalinti slapukus? Kaip šalinam

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Jei pasirinkote ištrinti slapukus, nepamirškite, kad bus pašalintos ir visos nustatytos parinktys. Be to, visiškai užblokavus slapukus, daug interneto svetainių (įskaitant ir mūsų Svetainę) gali neveikti tinkamai. Jeigu Jums reikia išsamesnės informacijos apie slapukus, apsilankykite interneto svetainėje www.aboutcookies.org, kur rasite išsamios, nepriklausomos informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus per naršyklės nuostatas ir kaip pašalinti slapukus, kurie jau yra Jūsų kompiuteryje. Kad pašalintumėte slapukus iš mobiliojo telefono, turėsite pasiskaityti telefono naudojimo instrukciją.

Galiojimas ir pakeitimai

Ši Slapukų politika galioja nuo 2018 m. gegužės 25 d. Paskutinis pakeitimas atliktas 2020-08-19. Jei pakeisime šią Slapukų politiką, paskelbsime jos atnaujintą versiją Svetainėje http://mondayoffice.lt. Slapukų politikos pakeitimai ir (ar) papildymai įsigalioja po jų paskelbimo Svetainėje momento.

Susitikime

Mūsų personalas visada pasiruošęs padėti jums ir jūsų klientams!

Roberta Lekavičienė

Tel.: +370 686 40754
el. p: info@mondayoffice.lt
Green Hall slėnis
Upės g. 23, Vilnius

Mus rasite:

© 2023 Monday Office

Nemėgstate kalbėti telefonu?

Užpildykite šią formą: įrašykite informaciją apie lūkesčius ir pažadame pateikti pasiūlymą, kurio tiesiog nenorėsite atsisakyti.

Some of the fields were filled incorrectly. Please, check and try again.
Message was sent succesfully!

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spustelėkite „Sutinku". Savo pasirinkimą galėsite bet kada atšaukti ištrindami saugomus slapukus. Slapukų politika